Kali

Pojawił się na działkach w 2018 roku jako dorastający kocurek, więc prawdopodobnie urodził się w 2017r. Nie podchodził do człowieka, jednak był zawsze w pobliżu, obserwował. W marcu 2019r został wykastrowany i od tego czasu był coraz bliżej człowieka. Od kilku miesięcy właściwie nie opuszczał mojej działki, witając mnie głośnym miaukiem. W kwietniu nastąpił kolejny przełom – podszedł na tyle blisko, że można było go dotknąć. Ten dotyk, jak to często bywa, przełączył coś w główce Kalisto i nagle stał się rozmruczanym miziakiem! Po kilku dniach już go nosiłam na rękach, a po 2 tygodniach już pakował sie na kolana. W związku z tym zdecydowałam się szukać człowieka, który podzieli się z Kalisto swoim mieszkaniem.

Kali jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Do nowego domu przeprowadzi się zaczipowany, z ksiażeczką zdrowia i umową adopcyjną.

Kali was born as a feral cat in 2017. After being neutered he decided he could be a nice household pet 🙂 He is a talkative boy with his eyes staring at the human!

Now it’s time to find a good forever home for Kali!

He is already neutered and vaccinated.